Payza Nedir? Payza Nasıl Üye Olunur? Resimli Anlatım


payzaPayza ( Alertpay ) Nedir ?
Alertpay 2004 yılında kurulmuş bir aracı banka ödeme kuruluşudur.Paypal ve Liberty Reserve’ e alternatif olarak kurulmuştur, 2012 yılında isim değişikliğine gidilip adı Payza olmuştur. Güvenli e-wallet hizmeti sunmak, ticari firmalar ve müşteriler arasında güvenli fon transferi yapmak amacıyla kurulmuştur. Kanada merkezli bir firma olup dünya üzerinde tüm müşterileri kabul etmektedir. Payza’e yatırılmış tüm paralar çeşitli sigorta kuruluşlarının denetiminden geçen Abd ve Kanada bankalarında tutulmaktadır yani sağlamdır.
Firma Kanada kanunlarına tabi olup, Kanada’da bulunan bir çok kuruluşun koyduğu standartlara uymakta olup bu kuruluşların denetimi altındadır. Bu kuruluşlar; OSFI (Office of the Superintendent of Financial Institutions Canada), FINTRAC (Financial Transactions and Reports Analysis Centre of Canada) ve FinCEN (Financial Crimes Enforcement Network).

Payza nasıl kullanılır?
İnternetten yapılan alışverişlerde birçoğumuz kredi kartı kullanmaktan çekiniyoruz. Bu sebeple Paypal ile başlayan birçok internet bankası kuruldu ve artık kredi kartı gereksiniminiz olmadan, bu internet bankalarından birçok internet marketinde, başta Ebay olmak üzere alışverişlerimizi gerçekleştirebiliyoruz.Yurt dışı para alış/verişlerinde internette kredi kartı bilgilerimizi vermeden güvenli bir şekilde para transferlerini yapabiliyoruz .

www.internettenkolaykazanc.com olarak ise size daha önce birçok ek gelir sahibi olabileceğiniz, siteleri tanıtmıştık ve tanıtmaya devam ediyoruz. İşte bunlardan tıkla kazan siteleri için Payza ( Alertpay ) ödeme almanızı sağlayan bir yöntemdir. Özellikle son zamanlarda adı geçen neobux ve Pprobux sitelerinde kazançlarınızı paraya çevirmenin yolu Payza ( alertpay )kullanmaktan geçer.

Türkiye için geçerli olan para transfer yolu banka havalesi,kredi kartına para çekimi ve çek ile paranızın adresinize gönderilmesidir. Çekiniz siteye göre 5-10 iş günü içerisinde adresinize postalanıp, dolar çeki bozan bankalar aracılığıyla paranızı alabilirsiniz.

Yaptığımız araştırmalar sonucu dolar çeki bozan bankalar ve yaptıkları kesintilerden bahsedersek; Ankara’da İş Bankası Akay şubesi ve Yapı Kredi Kızılay şubeleri uygun ve dolar olarak alacaksanız 15 dolar kesinti yapıyorlar. Bunun dışında bütün Oyak Bank şubeleri çeşitli bankalara göre % komisyon uyguluyor, çoğu çeklerinizin geleceği Bank of America için bu oran %2.5. Sonuç olarak paranız çok kısa sürede olmasa da elinize geçecektir, sonuç olarak para kazanmanın biraz da zahmeti olması gerekir.

Nasıl üye olunacağına gelirsek, bunun için İngilizce’si çok iyi olmayanlar için resimli bir kılavuz hazırladık onu yayınlıyoruz.

Payza ( Alertpay ) sitesine nasıl üye olunur?Türkçe resimli anlatım!

Öncelikle üyelik için Payza .com tıklayınız!
1.Adım: yukarıdaki payza .com adresine tıkladıktan sonra karşınıza aşağıdaki resimdeki gibi bir sayfa gelecektir.Burada yapmanız gereken Sign-up now tıklamak.
payza üyelik 1
2.Adım :Gelen ekranda öncelikle bulunduğumuz Ülkeyi seçiyoruz ardından payza hesap türümüzü seçeceğimiz alan geliyor.İlk kez payza ( alertpay ) hesabı açanlar için Personal Starter hesabı seçmenizi öneririz.Aşağıda resimde görüldüğü gibi
payza üyelik 2
3.Adım:Karşınıza gelecek olan ekranda isim ,soyad ve adres bilgilerinizi dolduracağınız formu çıkıyor.Burada dikkat etmeniz gereken nokta Region bölümüne EUROPE yazmanız gerekmektedir!
payzaüyelik3
payzaüyelik4
Yukarıda bulunan meslek alanındaki mesleklerin Türkçe açıklamları;
meslek
4.Adım : Payza hesabı olarak kullanacağınız mail adresiniz gmail adresinizi kullanmanızı tavsiye ederiz.Hotmail lerde aktivasyon maillerinde sorun yaşanmaktadır. Payza hesabınıza girişinizi sağlayacak olan şifre belirleme ve para alış verişlerinde kullanacağınız PIN belirleme .(Bu bilgilerinizi umutmamak için bir yere not almanızı tavsiye ederiz.)
payza üyelik 5
payza üyelik 6
Yukarıdaki işlemleri tamamladıktan sonra payza tarafından mail adresinize aktivasyon linki gönderdiklerine dair aşağıdaki ekran gelmektedir.
payza üyelik 7
payza üyelik 9
payzaüyelik10
Payza ( Alertpay ) hesabınızı aktif ettikten sonra yapacağınız ilk adım payza ( alertpay )hesabınızı telefon ile onaylı hale getirmek olacaktır.
Payza ( Alertpay ) hesabını telefon ile onaylama resimli anlatım ;
1.Adım: Payza ( alertpay )hesabınızda bulunan Unverifled yazan yere tıkladıktan sonra aşağıdaki resimde görüldüğü gibi en altta bulunan telefon onayı bölümüne tıklıyoruz!
payza telefon onayı 1
2.Adım :Telefonumuza sms olarak doğrulama kodu isteyeceğimiz ve telefon numaramızı gireceğimiz sayfa karşımıza çıkıyor.
payzatelefononayı2
3.Adım: Payza ( alertpay ) tarafından cep telefonumuza gönderilen doğrulama kodunu yazdığımız alan geliyor.Aşağıda resimde olduğu gibi bu bölümüde doldurup payza hesabımnızı telefon ile onaylamış oluyoruz.
payzatelefononayı3
Yukarıda vermiş olduğumuz payza resimli anlatımlardaki tüm işlemleri sırasıyla doğru bilgilerinizle doldurduğunuzda payza hesabınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.
Payza hesabı kullanımı ile ilgili bundan sonra sitemizde anlatılacak olan bölümler;
=> Payza hesabına kredi kartı ekleme resimli anlatım
=> Payza hesabına banka hesabı ekleme resimli anlatım
=> Payza hesabından banka hesabına para çekme resimli anlatım
=> Payza hesabından kredi kartına para çekme resimli anlatım
En yakın zamanda yukarıda belirtmiş olduğumuz resimli anlatımlar sitemize eklenecektir.Sitemizi sık kullanılanlar bölümüne ekleyerek takip edebilirsiniz.

Payza .com ‘a üye olmak ücretsizdir! Payza ya üye olmak için tıklayınız!

Payza Nedir? Payza Nasıl Üye Olunur? Resimli Anlatım ile Benzer Yazılar:

20 Mayıs 2014 Saat : 12:09

“Payza Nedir? Payza Nasıl Üye Olunur? Resimli Anlatım” için 2 Yorum

  1. Cengiz dedi ki:

    Gayet aciklayici bir paylaşım internetten para kazanma yontenleri ararken bu siteyi buldum ve daha denemedim umarim para kazanmak icin girdigim siteler yalan yanlis degildir bakiyeyi belirtilen miktara getirince hemen aktarim deneyecegim

  2. Masoma dedi ki:

    Merhaba,ben peyza hesabimi actim ama simdi internetden doviz kayıt yapmam lazim bir guvenli site soyleyin lutfen,teşekkür ederim

Payza Nedir? Payza Nasıl Üye Olunur? Resimli Anlatım Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Evden Para Kazanma Yolları 2019 Son Yazılar FriendFeed
Sosyal Medya Kafe de Sosyal Ol!
reklam
reklam

E-Posta Aboneliği

Yeni Yazılarımız E-Mailinize Gelsin

feedburner google email

website
statistics
Yazı Yazarak Para Kazanma