Twitter’dan Para Kazanma Resimli Anlatım


twitter-dan-para-kazanmaFanslave ile twitter’dan para kazanma
Fanslave Türkiye de hızlı bir şekilde yayılmaya devam ediyor.Twitter’dan para kazanmamız için,fanslave hesabınıza twitter hesabınızı bağlamanız gerekiyor.

Bu yazımızda da sizlere fanslave ye twitter hesabı nasıl bağlanır ? twitter kişileri nasıl takip edilir ? resimli olarak anlatmaya çalışacağız.Bize önerilen twitter kişilerini takip ederek kredi kazanabiliyoruz.

Biriktirdiğimiz krediler 15 euro olduğunda Paypal veya Payza hesabımıza ödeme isteyebiliyoruz.

Ayrıca biriktirmiş olduğumuz krediler ile twitter hesabımızın takipci sayısını da arttırabiliriz.Fanslave nin kayıtlı kullanıcı sayısı 1.022.546 kişi olmuş,her geçen gün sayı artmaktadır.

Fanslave ile twitter kişileri takip edebilmeniz için en az 5 takipciniz olması gerekir.Yine twitter hesabınıza herhangi bir profil fotoğrafı da yüklenmiş olması gerekiyor.

Öncelikle fanslave hesabı olmayanlar fanslave nedir?nasıl üye olunur?resimli anlatımımızı okumak için burayı tıklayıp okuyabilirler.

Fanslave ye kayıt işemlerinizi tamamladıktan sonra fanslave hesabınıza kullanıcı adınız ve şifreniz ile giriş yapıyorsunuz.

1.Adım
fanslave-giriş

2.adım
Fanslave kullanıcı profilinizin sol üst bölümünde You Account(Hesabınız) bölümüne mause ile gelip altta açılan pencereden Twitter seçeneğine tıkladıktan sonra aşağıda görmüş olduğunuz Twitter Connect butonuna tıklıyarak fanslave twitter bağlantınızı kurmak için ilk adımı atmış olacaksınız.
Zorluk çekmemek için ardından bağlamak istediğiniz herhangi bir twitter hesabınızda oturum açın.
fanslave-twitter-connect

3.Adım
Fanslave ekranınızda karşınıza gelecek olan Sing in with Twitter butonuna tıklıyorsunuz!Fanslave Twitter resimli anlatım aşağıdaki gibidir.

fanslave-sign-in-with-twitter

4.Adım

Fanslave twitter uygulamasına izin veriyorsunuz.

fanslave-twitter-app

5.Adım
Karşınıza gelecek olan ekranda close yazısına tıklıyorsunuz.Fanslave twitter resimli anlatım aşağıdaki gibidir.

fanslave-twitter-data-close

Buraya kadar olan bölümde fanslave hesabımıza twitter hesabımızı bağladık. Bundan sonra Fanslave’nin önerdiği kişileri nasıl takip edeceğiz?

Fanslave ile twitter takipcisi olarak para kazanma resimli anlatım

1.Adım
Fanslave kullanıcı profilinizde sol üst bölümde bulunan Your Account (Hesabım) yazısına mause ile geliyoruz aşağıda açılan pencereden Twitter Overview seçeneğini seçiyoruz.Sizlere önerdiği kişilerin twitter isimlerine tek tek tıklayın.

fanslave-twitter-dan-para-kazanma

2.Adım
Fanslave sizi twitter kişisinin sayfasına yönlendirmiştir.Karşınıza gelen bu ekranda Takip et tıklıyorsunuz!Fanslave twitter takip et resimli anlatım aşağıdaki gibidir.

twitter-takipci-kazanma

3.Adım
Fanslave kredilerinizin aktarılması için fanslave ekranınıza gelip twitter takipcisi olmanız karşılığında kredinizin hesabınıza yansıması için UPDATE yeşil işarete tıklıyorsunuz.(Update tıklamadığınızda krediler hesabınıza işlenmez ,her twitter takipcisi olduğunuzda ve facebook sayfa beğendiğinizde bu işlemi yapmalısınız)Fanslave twitter update kullanımı resimli anlatım aşağıdaki gibidir.

fanslave-twitter-update

4.Adım
Fanslave de karşınıza gelecek olan ekranda Close tıklıyorsunuz.Fanslave close resimli anlatım aşağıdaki gibidir.

fanslave-twitter-close

5.Adım
Fanslave hesabınıza kredilerin yansıdığını görmek için Your Account (Hesabım) tıklıyorsunuz.

Yukarıda anlattığımız tüm adımları doğru şekilde tamamladığınızda fanslave sayesinde  twitter’dan para kazanmış olacaksınız.

Fanslave.com Türkçe Sayfası İçin Tıklayınız!
make-money-468x60

Fanslave facebook sayfa beğenerek para kazanma resimli anlatım yazımızı okumak için burayı tıklayın.

Twitter’dan Para Kazanma Resimli Anlatım ile Benzer Yazılar:

25 Mayıs 2014 Saat : 1:04

Twitter’dan Para Kazanma Resimli Anlatım Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Evden Para Kazanma Yolları 2019 Son Yazılar FriendFeed
Sosyal Medya Kafe de Sosyal Ol!
reklam
reklam

E-Posta Aboneliği

Yeni Yazılarımız E-Mailinize Gelsin

feedburner google email

website
statistics
Yazı Yazarak Para Kazanma