Facebook Sayfa Beğenerek Para Kazanma Resimli Anlatım


facebook-tan-para-kazanma

Bu yazımızda fanslave ile facebook sayfa beğenerek facebook tan nasıl para kazanılır resimli anlatımı yoğun talep üzerine sizler için hazırladık.Öncelikle fanslave hakkında hiç bir bilgisi olmayan arkadaşlar fanslave nedir?yazımızı okumak için burayı tıklayarak ulaşabilirsiniz.Fanslave tüm dünyada güven kazanması ve sevilmesi ile birlikte 1.021.923 kullanıcısı bulunmaktadır.Üye sayısı her geçen gün artmaktadır.

Fanslave ile facebook sayfa beğenerek para kazanma.Facebook sayfa beğenerek her beğendiğiniz sayfadan 3-5-7-10 kredi kazanarak biriktirmiş olduğunuz kredileri nakit paraya çevirebiliyorsunuz.Hesabınızda biriken krediler 15 Euro olduğunda paypal veya payza hesabınıza ödeme talep ederek biriktirmiş olduğunuz kredileri nakit paraya çevirebiliyorsunuz.İsterseniz biriktirmiş olduğunuz kredileri kendi facebook sayfanızın hayran sayısını arttırmak içinde kullanabiliyorsunuz.

Fanslave alt üyelikli bir sistem kendi referans linkinizle arkadaşlarınızı davet ettiğinizde her alt üyenin facebook sayfa beğenmesinden %15 kredi size yansıyor.Çok para kazanacağınızı idda etmiyoruz.Hangimiz facebook ta zaman geçirip çeşitli sayfaları beğenmiyoruz ki?Fanslave ile bundan sonra beğendiğimiz her facebook sayfa için para kazanmak hayal değil.Yapmanız gerekenler fanslave ye ücretsiz üye olup connect bölümü ile facebook hesabınızı bağlayıp facebook sayfaları beğenmek .Sizlerde bir an önce facebook sayfa beğenerek para kazanmaya başlayın.

Fanslave üyeliği olan arkadaşlar için facebook hesabınızı fanslave ile bağlanıp facebook sayfaları beğenmenin resimli anlatımını adım adım anlatalım..

1.Adım

Fanslave hesabımıza giriş yapalım.

fanslave-giriş

Fanslave hesabınıza kullanıcı adınız ve şifreniz ile giriş yaptıktan sonra yukarıdaki resimde görmüş olduğunuz gibi..

Zorluk çekmemek için ardından bağlamak istediğiniz herhangi bir facebook hesabınızda oturum açın.

2.Adım

Fanslave hesabınıza giriş yaptığınızda karşınıza aşağıdaki gibi ekran görüntüsü çıkacaktır.Bu alanda facebook connect yazan butona tıklıyorsunuz.Aşağıdaki resimde görmüş olduğunuz gibi.

fanslave-facebook-hesap-bağlama

3.Adım
Bu bölümde facebook hesabımınızda fanslave uygulamasına izin veriyorsunuz.
fanslave-facebook-izin-ver
fanslave-facebook-bağlantı

Fanslave facebook hesabımızı bağlama işlemi bitti.Şimdi gelelim Facebook sayfaları beğenerek nasıl para kazanacağımıza

1.Adım

fanslave-facebook-sayfa-beğenme

2.Adım
fanslave-facebook-beğen

Fanslave.com’un size önerdiği tüm sayfaları bu şekilde tek tek beğenerek facebook tan facebook sayfa beğenerek para kazanmış olacaksınız.Herkesin her gün belli bir limiti var ,hergün fanslave hesabınıza giriş yaptığınızda sizlere önerdiği sayfaları göreceksiniz hergün beğenmeniz için facebook sayfaları ekleniyor.Gün içinde sık sık facebook sayfaları kontrol etmeniz kazancınızı arttıracaktır.

3.Adım
En son adım olarak facebook sayfaları beğendiğiniz için puanlarınızın hesabınıza yansıtılması ve yeni facebook sayfaların eklenmesi için Update tıklayın.

fanslave-update

Fanslave.com Türkçe Sayfası İçin Tıklayınız!
make-money-468x60

Fanslave Nedir?Fanslave Nasıl Üye Olunur? Türkçe Resimli Anlatım Yazımızı Okumak İçin Burayı Tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Fanslave twitter da twitter kişileri takip ederek para kazanma resimli anlatıma burayı tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Facebook Sayfa Beğenerek Para Kazanma Resimli Anlatım ile Benzer Yazılar:

24 Mayıs 2014 Saat : 2:55

“Facebook Sayfa Beğenerek Para Kazanma Resimli Anlatım” için 2 Yorum

  1. Batuhan Aydın dedi ki:

    Ortalama bir kullanici ne kadar para kazanır günde

Facebook Sayfa Beğenerek Para Kazanma Resimli Anlatım Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Evden Para Kazanma Yolları 2019 Son Yazılar FriendFeed
Sosyal Medya Kafe de Sosyal Ol!
reklam
reklam

E-Posta Aboneliği

Yeni Yazılarımız E-Mailinize Gelsin

feedburner google email

website
statistics
Yazı Yazarak Para Kazanma