Napolyon Profil Ve Tercih Bilgilerini Doldurmak Neden Önemli


napolyon

Napolyon’a üye olduktan sonra Profil ve Tercih bilgilerinizi tamamlamanız reklam mesajları almanız ve Nap kazanmanız için çok önemli. Çünkü bir reklam veren için sizin doğru müşteri olup olmadığınızı belirleyen bilgiler burada saklanır. Bu bilgilerinizi tamamladığınızda sizi ilgilendiren tüm konular ile ilgili reklam mesajları alabileceksiniz.

Reklam almanızı sağlayan tek şey Profil ve Tercih bilgilerinizdir. Reklamveren burada verdiğiniz bilgiler doğrultusunda sizin doğru müşteri olup olmadığınıza karar verir. Örneğin bir çocuk bezi firması çocuğu olan bayanlara, tıraş bıçağı firması ise erkeklere tanıtım yapacaktır.

Siz de profil ve tercih bilgilerinizin hepsini tamamlayarak hem gerçekten ilginizi çeken ürün/hizmet fırsatlarından yararlanır, hem de daha çok mesaj görerek daha çok Puan kazanırsınız. En basitinden cinsiyet bilgisi girişiyle; bir jilet firması bayan üyelere boş yere reklam göndermemiş oluyor.

Unutmayın ki reklamveren de kar amaçlı çalışan bir kuruluş. Kaynakları sınırlı ve yatırım yaptığı bir pazarlama kanalından beklediği geri dönüşü alamadığında bir daha o kanalı tercih etmeyecektir. O yüzden profil ve tercih bilgilerinizi doğru olarak doldurmanız çok önemli. Profil ve tercih bilgileriniz tam olduğunda reklamverenin de kampanya sonucunda memnuniyeti artacak ve bir sonraki kampanyasında yine Napolyon’u seçebilecek.

Sadece kendi Profil ve Tercih bilgilerinizin tam olması hem de üye davetinizi kabul eden her üyenizin de bu bilgilerini doldurması üyelerinizin de gerçekten ilgi duyduğu ürün/hizmet fırsatlarından yararlanmasını sağlayacak, üyeleriniz daha çok mesaj görerek daha çok Puan kazanacak. Onların Puan kazanması sizlere de Puan kazandıracağı için davetinizi kabul eden üyelerinizi de Profil ve Tercih bilgilerini doldurmaya teşvik etmelisiniz. Böylece hem siz hem de üyeleriniz daha çok Puan kazanmış olacak.

Ayrıca Napolyon’a üye olduktan sonra Profil bilgilerinizi ve Tercihlerinizi tamamlamanız, henüz hiçbir mesaj görüntülemeden size 9000 Nap kazandırıyor.

Napolyon’a Ücretsiz Kayıt Olmak İçin Tıklayınız!

Napolyon Profil Ve Tercih Bilgilerini Doldurmak Neden Önemli ile Benzer Yazılar:

20 Mayıs 2014 Saat : 11:10

Napolyon Profil Ve Tercih Bilgilerini Doldurmak Neden Önemli Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Evden Para Kazanma Yolları 2019 Son Yazılar FriendFeed
Sosyal Medya Kafe de Sosyal Ol!
reklam
reklam

E-Posta Aboneliği

Yeni Yazılarımız E-Mailinize Gelsin

feedburner google email

website
statistics
Yazı Yazarak Para Kazanma