Anket Doldurarak Para Kazanmak


anket-doldurarak-para-kazanmak

surveyspaid.com işinde çok ciddi bir anket firması olduğunu söyleyebiliriz.Anket doldurarak para kazanmak isteyenlerin başlıca sitelerindendir. Sitenin Kontrol Paneli ingilizce fakat ankete başlarken dilinizi soruyor.

Türkçeyi seçerek anketleri türkçe olarak doldurabilirsiniz.
Büyük firmaların anket işlerini yürüttüğü için diğer anket doldurma siteleri gibi pek anket bekleme sıkıntınız olmaz, güzel para kazandırır ve para alamama gibi bir durumunuz olmaz.

Sürekli Anket doldurarak para kazanma işi yapanların en temel sitesidir. Anket başına 5-75 $ arasında bir ücret teklif ederler. Anketin uzunluğuna göre fiyat belirlenir. surveyspaid.com anketler 20 dk dan başlıyor. Çok ciddi bir anket şirketidir. Gelişi güzel cevaplar yerine düzgün cevaplar verirseniz size daima teklifi yüksek anketler gönderirler. Bu sitede anketleri gelişi güzel değilde okuyarak doldurmanızı tavsiye ediyoruz, çünkü belli bir kalite skorunuz olacak ve siz anketleri kaliteli bir şekilde dolduruyorsanız gün geçtikçe 5 degil 15-20-50-70 vs. dolarlık anketleri yolayacaklardır. Tabi profil ve tercih bilgilerinize göre anket yollanacaktır. Herkese her anketi yollamıyorlar. Markaların taleplerine göre profilinize bakılarak anketler yollanıyor.

Bir kişiye haftada 4-5 anket gelirken bir başkasına 1 anket gelebilir.Bu tamamen herkesin profil ve kişisel bilgilerine bağlıdır..
Tek dezavantajı üyeliğin küçük bir ücret karşılığında kabul edilmesi. Bunu yapmalarının sebebide kaliteli bir kitleye ulaşmak. Ödediğiniz parayı zaten ilk birkaç anketle geri alırsınız Çünkü bu site ücreti yüksek anketler yollar.
Her zaman söylediğimiz gibi özellikle yabancı anket sitelerini tavsiye ediyoruz. Çünkü en yüksek teklifi verenler bu siteler. İnglizce bilmeniz şart değil. Zaten cümleler çok kısa, google çeviri ile şıkların ne olduğunu anlayabilirsiniz.Google choreme kullanarak tüm siteyi direk Türkçe ye çevirmeniz mümkün!
 
Paid Surveys At Home Sitesine Kayıt Olmak İçin Tıklayınız!
 
 

Anket Doldurarak Para Kazanmak ile Benzer Yazılar:

26 Mayıs 2014 Saat : 1:26

“Anket Doldurarak Para Kazanmak” için 6 Yorum

 1. Mehmet Yıldıran dedi ki:

  Siz bu siteye para yatırdınız mı? Ve şuan sistem nasıl gidiyor kazandırıyor mu? Bana tavsiye eder misiniz şu an itibariyle

  • Admin dedi ki:

   Bu site hala güncel bir site .Kazandırma konusuna gelince herkesin profil ve tercih bilgileri+ skor puanına göre anketler yollanıyor.O yüzden herkesin kazancı farklı.

 2. ayse sonmez dedi ki:

  uyelık ucretı ne kadar onu acıklamamıssınız. bıde nasıl uye olunuyor

  • Admin dedi ki:

   Yukarıdaki linki tıkladığınızda sayfanın en altında isim soyad ve e-mail bilgilerinizi yazıyorsunuz.Ardından sizi satış sayfasına yönlendiriyor.Bu sayfa da sol tarafta promosyon kodunu girdiğinizde 34$ düşüyor. %50 uygulanıyor.Normalde üyelik ücreti 68$

 3. Acar Şensoy dedi ki:

  Yalnız bana promosyon kodu göndermedi, kodu nasıl öğreneceğim.

  Acar Şensoy

Anket Doldurarak Para Kazanmak Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Evden Para Kazanma Yolları 2019 Son Yazılar FriendFeed
Sosyal Medya Kafe de Sosyal Ol!
reklam
reklam

E-Posta Aboneliği

Yeni Yazılarımız E-Mailinize Gelsin

feedburner google email

website
statistics
Yazı Yazarak Para Kazanma