Clickbank Türkiye Banka Hesabına Para Çekme


clickbankClickbank satış ortaklığı ( affiliate ) ağını kullanarak internetten para kazanan satış ortakları için gelen çeklerin nasıl bozdurulduğunu önceki yazımızda açıklamıştık.Bu yazımızda ise clickbank tan çek yerine Türkiye de bulunan banka hesabına para istemek için yapılması gereken adımları sizlere paylaşacağız. Sitemizde her türlü internetten kazanç yolunu denediğimiz ve sizlere tanıttığımız clickbank internetten para kazanma yolları arasında en sağlam ve güvenilir para kazanma yoludur.

Clickbank tan şimdiye kadar 3 tane çekimiz adresimize sorunsuz gelmiş ve sorunsuz bir şekilde Türkiye de bozdurmuştuk.Çeklerin bozdurulma aşamasında paranın elimize geç ulaşmasından dolayı artık clickbank ödemelerimiz banka hesabımıza direk gelmektedir.
21.06.2012 clickbank Türkiye banka hesabımıza olan ödememiz.506,36 USD

clickbank-banka-havalesi

Clickbank’tan banka hesabına para istemenin şartları nelerdir ?
1-) 2 kez clickbank tan ödemenizi çek ile almış olmanız
2-) 2 çekin toplam tutarının 500$ ve üzerinde olması
3-) Clickbank gelen çeklerin üzerinde de göreceğiniz gibi Wells Fargo Bank ile çalışıyor. Dolar hesabınıza EFT yöntemi ile dolar göndereceği için, EFT ücretini kazandığınız paranın içerisinden kesiyor. EFT ücretsi ise 35 dolar. Örneğin 650 dolar para kazandınız. Bankanızdaki dolar hesabınıza 615 dolar yatırılacaktır. Bu noktada, yurtdışı kaynaklı bir eft ödemesi aldığınız için bankanıza göre biz ziraat bankası ile çalıştığımız için ziraat bankasından kesintisiz olarak paramızı almak için 21 gün gelen paranın dolar olarak hesapta bekledikten sonra dolar olarak kesintisiz çekebiliyoruz veya gelen parayı TL olarak çekersek yine kesintisiz olrak çekebiliyoruz.Süre önemli değil!
Bu şartların tamamını sağlıyorsanız, ClikBank’tan banka hesabınıza EFT (Electronic Fund Transfer) ile ödeme yapılmasını isteyebilirsiniz.

Clickbank ‘tan Türkiye de bulunan banka hesabına para istemek için uygulanacak adımlar;

Bunun için öncelikle hesabınıza giriş yaptıktan sonra “Account Settings” kısmına tıklayarak “Payment İnformation” bölümüne girin. Burada “Payment Threshold” yazan kısımdan ödeme limitinizi “500 $” yapın. Diğer adımlar;
1 ) Sayfanın en alt kısmından “Contact Us” linkine tıklayın. Bu sayfa clickbank iletişim formu.
2 ) Contact Us linkine tıkladıktan sonra “Vendor and Affiliate Questions” linkine tıklayın.
3 ) “Subject of Request” kısmında “Payment Inquiries” i işaretleyin.
4 ) “Your Questions” yazan kısıma aşağıdaki ingilizce metini kopyalayıp yapıştırın ve “Submit” yazan kısıma tıklayın.
5 ) “Dear ClickBank, First of all, thank you very much for cooperation. I received your two paper checks before. I live in Turkey and I have some problems with Turkish banks to cash these checks. Some of my friends told me about wire transfer. If it is possible, I want a wired transfer instead of cheque. How can we do this? Best Regards”

Bu maili gönderdikten kısa süre sonra clickbank müşteri hizmetlerinden bir cevap maili alırsınız. Bu mailin içerisinde yukarıdaki şartları sağlayıp sağlamadığınız,banka hesabınıza bundan sonraki ödemeleri sadece 500 dolar ve üzeri alabileceğiniz, 35 $ kesintiyi kabul ediyormusunuz diye sorarak,sizden banka bilgileriniz istenecektir. Ödeme dönemlerinde kazandığınız para doğrudan dolar banka hesabınıza yatırılır.
Clickbank tarafından istenen banka bilgileri;
1-)Çeklerin geldiği adresiniz
2-) IBAN numaranız
3-) Banka adı
4-) Banka şube hesap numranız
5-) Banka swift kodu (Banka swift kodlarına burayı tıklayarak bakabilirsiniz)

Clickbank ile internetten bol kazanç,bol satışlar dileriz.

Clickbank nedir?Clickbank ile internetten nasıl para kazanılır ?Clickbank’a nasıl üye olunur? Resimli anlatımlı yazımızı okumak için burayı tıklayın!
Clickbank gelen çeklerin nasıl bozdurulduğunu okumak için burayı tıklayın!
Cbproads ile clickbank satışlarınızı arttırma yazımızı okumak için burayı tıklayın!

Clickbank Türkiye Banka Hesabına Para Çekme ile Benzer Yazılar:

20 Mayıs 2014 Saat : 1:00

Clickbank Türkiye Banka Hesabına Para Çekme Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Evden Para Kazanma Yolları 2019 Son Yazılar FriendFeed
Sosyal Medya Kafe de Sosyal Ol!
reklam
reklam

E-Posta Aboneliği

Yeni Yazılarımız E-Mailinize Gelsin

feedburner google email

website
statistics
Yazı Yazarak Para Kazanma